Fotel w stylu Japandi Crystal Tulia | Pasadena Furniture

1 739,39 

Termin realizacji: 5-6 tygodni

 

Próbkę tkaniny można zamówić tutaj: tkanina Tulia

 

Jeżeli chcesz zmienić materiał zadzwoń lub napisz.

KOLOR TKANINY – kliknij, aby powiększyć:

Tkanina zaimpregnowana Tulia

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Udostępnij

Opis

Fotel w stylu Japandi Crystal Tulia wykonany w tkaninie Tulia. Tkanina Tulia, jest zaimpregnowana,  ma zwiększoną odporność na plamy i zabrudzenia. Fotel w stylu Japandi Crystal Tulia posiada mocny, stabilny stelaż z litego drewna. Fotel w stylu Japandi Crystal Tulia, to zgrabny model osadzony na zężonej tapicerowanej podstawie. Siedzisko posiada miękką piankę tapicerską o grubości 10 cm. Fotel w stylu pufy z oparciem idealnie  nadaje się do wnętrz hotelowych, restauracji czy lobby, choć doskonale sprawdzi się także w nowoczesnej przestrzeni domowej.

Wysokiej jakości nowoczesny fotel okrągły Crystal jest dostępny na zamówienie zarówno online, jak i w showroomie Pasadena home & deco w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą foteli na stronie: https://pasadenahome.pl/meble/fotele/

Specyfikacja:

  • Wysokość całkowita: 73 cm
  • Wysokość do siedziska: 46 cm
  • Średnica siedziska: 49 cm
  • Grubość oparcia: 6 cm
  • Siedzisko na piance 10 cm
  • Cokół tapicerowany tkaniną (możliwe także wykonanie w kolorze złotym szczotkowanym z laminatu)

W wyniku doświadczenia zdobytego przez lata pracy przy realizacji zamówień na meble, a także w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć własną manufakturę mebli tapicerowanych. Warto podkreślić, że produkty z logiem Pasadena furniture są wykonywane wyłącznie lokalnie. Zdjęcia mają charakter poglądowy, dlatego do powyższych wymiarów należy przyjąć tolerancję ok. 2%.

Wykorzystana tkanina: Tulia (zużycie 2,2 mb)

Istnieje także możliwość personalizacji – po wybór innej tkaniny zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Przykładowe realizacje, fotel Crystal tapicerowany tkaniną Piano, złoty cokół:

Fotel okrągły hotelowy Crystal tkanina Piano 11. Produkcja mebli tapicerowanych na zlecenie hotelu we Francji. Mocny stelaż z litego drewna, na siedzisku aż 13 cm pianki i cokół z laminatu w kolorze złota szczotkowanego. Fotel okrągły hotelowy Crystal tkaniny łatwoczyszczącej Piano 11. Produkcja mebli tapicerowanych na zlecenie hotelu we Francji. Fotel okrągły hotelowy Crystal tkanina Piano 11. Mocny stelaż z litego drewna, na siedzisku aż 13 cm pianki i cokół z laminatu w kolorze złota szczotkowanego.

Informacje dodatkowe

Producent

Pasadena furniture

Styl

Japandi, Loft, Nowoczesny

Zastosowane Materiały

Drewno, Tkanina

Na zamówienie

Produkt za zamówienie (produkowany/docinany/spersonalizowany na wymiar lub wzór podany przez klienta bez możliwości anulowania / zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem).